O nas

Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova

jest prywatnym ośrodkiem medycznym specjalizującym się w zabiegach z dziedzin chirurgii plastycznej.

"Zabiegi Chirurgii Plastycznej poprawiają wygląd i sprawiają, ze pacjenci czują się, jak gdyby odmłodnieli ..."

Zabiegi wykonywane są przez znakomitych specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej.
Jesteśmy dumni z osiągnieć naszych chirurgów plastycznych oraz zdobytych przez nich certyfikatów.
Położenie placówki w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, gwarantuje pełną dyskrecję oraz idealne warunki wypoczynku.
Klimatyzowane pokoje, profesjonalna opieka medyczna oraz przyjazna atmosfera pozwalają na szybki powrót do formy w komfortowych warunkach.
Operujemy dorosłych oraz dzieci w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Dysponujemy najnowszą aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom oferowanych usług medycznych.

Niestety nikt nie został stworzony idealnie. Każdy z nas ma jakieś defekty, mniejsze lub większe, które z upływem czasu stają się denerwujące. Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.
Chirurgia plastyczna to dział medycyny, który zajmuje się poprawą naszego wyglądu zewnętrznego, poprzez powiększanie piersi, ust, pośladków na odsysaniu tłuszczu skończywszy.
Chirurgia plastyczna nie od dziś robi z naszymi ciałami cuda. Pierwsze operacje plastyczne były wykonywane już w starożytnym Egipcie, gdzie chirurgia plastyczna rozwinęła się za czasów Ramzesa II.
W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna stała się domeną nie tylko Pań, także Panowie korzystają z dobrodziejstwa jakim jest zmienianie swojego wyglądu.

Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. To nowoczesna placówka położona na obrzeżach miasta Krakowa.

W skład centum chirurgicznego wchodzą:

* rejestracja
* sala przygotowawcza
* sala operacyjna
* sala pooperacyjna i wypoczynkowa
* gabinet konsultacyjny
* poczekalnia
* pomieszczenia techniczne

Blok operacyjny wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno- monitorujący, klimatyzację, ściany pokryte specjalną farbą antybakteryjną, z antystatyczną podogą. Zabiegi operacyjne dokonywane są między innymi z wykorzystaniem aparatu do odnowy biologicznej skóry i bezoperacyjnego usuwania zmarszczek firmy VISAGE.
W placówce zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel medyczny:
- anestezjolodzy z II stopniem specjalizacji,
- pielęgniarki anestezjologiczne,
- instrumentariuszki z kilkudziesięcioletnim stażem

W okresie pooperacyjnym pacjenci pozostają pod stałą profesjonalną opieką pielęgniarską w klimatyzowanych pokojach 2 - osobowych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej prywatnej placówki chirurgicznej.

Nasza misja

Piękno jest odwiecznym marzeniem niemal wszystkich a wzorce piękna, którym jesteśmy wierni do dziś, powstały już w czasach antycznych.

Niestety, natura, choć tak hojna w swej różnorodności, rzadko daje nam to, czego byśmy oczekiwali. Dziś już wiemy, że uroda ma wiele twarzy i jest niezależna od wieku. Zawdzięczamy ją nie tylko genom, ale i najnowszym osiągnięciom medycyny.

Nowoczesna Placówka Chirurgii Plastycznej Estetika Nova została stworzona, by pomagać spełniać marzenia o pięknie. Pomagamy uczynić pierwszy krok na drodze do odzyskania radości życia i pewności siebie. Udoskonalanie natury stało się szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, gdy o sukcesie osobistym lub zawodowym często decyduje atrakcyjny, młody wygląd.

Uroda jest dziś niemal tak samo ważna jak dyplom dobrej uczelni, nic zatem dziwnego, iż zapotrzebowanie na zabiegi medycyny estetycznej w Ameryce czy Europie wciąż wzrasta (np. w Anglii o ponad 150% w ciągu ostatnich kilku lat) i nie jest to bynajmniej moda. Także w Polsce kobiety mają coraz większe wymagania i coraz wcześniej zaczynają myśleć o zachowaniu dobrego wyglądu i tzw. kapitału młodości.

Ponad połowa Amerykanek utożsamia piękno ze zdrowiem, w Polsce pogląd ten również staje się coraz popularniejszy. Każdy z nas ma naturalną potrzebę likwidowania następstw upływu czasu oraz dążenia do osiągnięcia pełnego zadowolenia ze swojego wyglądu.

Zanieczyszczenie środowiska, zmiany metabolizmu, a także stylu życia powodują, że pogarsza się funkcjonowanie i wygląd skóry, także oczy stają się zmęczone i podkrążone. Uatrakcyjniony wygląd czy usunięta przyczyna częstych kompleksów może sprawić, iż będziemy mogli się poczuć pewniejsi siebie, bardziej otwarci lub pozbawieni kompleksu wieku, co często daje nowe, optymistyczne spojrzenie w przyszłość. Wspaniałe efekty wykonanego choćby jednego z zabiegów na twarz może sprawiać wrażenie odmłodzenia całej twarzy lub korzystnej zmiany jej wyglądu. Chirurgia plastyczna i estetyczna umożliwia przywrócenie ładnego wyglądu i poprawę jakości życia.